Portfolio aneb kdo už s mými texty zaskóroval

Výběr z toho, co jsem pro své klienty tvořil v uplynulých měsících a letech. Od blogů, přes texty na web a tiskové  zprávy až po newslettery.

Blog – pořizování hokejky

Jak vybrat hokejové rukavice? Na to jsem se zaměřil v blogu pro Bauer, velkou značku prodávající hokejové i jiné sportovní vybavení.

Web – podpisová aplikace

Úžasný technologický projekt. Přes aplikaci Podpisovna může kdokoliv podepisovat dokumenty online. Já pro ni napsal texty na web.

Tisková zpráva – skútry

Sdílená mobilita je mé oblíbené téma. Když se naskytla šance tvořit tiskové zprávy pro PR aktivity blinkee.city, nešlo odmítnout.

Poradna – cyklooblečení

Obsah s radostí tvořím i pro Moolbike, velkého prodejce cyklistického vybavení. V tomto případě jde o příspěvek do sekce Poradna na firemním webu.

Web – konference UP!

Čím nalákat na konferenci o seberozvoji? Vymazlenými texty zaměřenými na mladé lidi. Práce pro web United Platform byla výzva, ale stála za to!  

 PR článek – průmysl

Společnost Ardon nabízí mimo jiné ochranné pomůcky na práce všeho druhu. Byla radost pro ni připravit PR článek určený k propagaci v médiích.

Blog – optický kabel

Baví mě technická témata podávat tak, aby jim rozuměl každý. Snažil jsem se o to i v blogu pro internetového poskytovatele netbox.

Newsletter – pořádání eventů

Organizace živých i online konferencí a dalších akcí je umění. Pro klienty AV MEDIA EVENTS o tom píšu pravidelné newslettery. 

Web – 3D tisk

I malé změny dělají velké divy. S klientem For3Dtisk jsme se o tom přesvědčili při textování webu, který nabízí služby z oblasti 3D tisku.  

Leták – podpisová aplikace

Pro podpisovou aplikaci Podpisovna textuji i tištěné materiály. V tomto případě se jednalo o leták na konferenci Reshoper (rok 2022).

Popis – zvedací technika

Kvalitní popis produktu bývá základem úspěchu. Několik jsem jich vytvořil pro web skupiny TOR Industries, která prodává i zvedací techniku. 

Blog – výroba nábytku

Nábytek si můžete navrhnout sami a online. Jak taková konfigurace přes internet funguje? O tom jsem psal pro e-shop Sestavsinabytek.cz

Přání – internetová televize

Jak nejlépe popřát do nového roku? Odhlehčeným příběhem – ten vždycky zabírá. Takto dopadlo textování PFka pro internetovou televizi Kuki.  

Obsahová strategie – iD Brána

iD Bránou jsme zapracovali na obsahové strategii pro sociální sítě. Přednost dostala moderní a srozumitelná komunikace.

PR článek – plachty na míru

Že je tvorba pro výrobní podniky nezáživná? Ale kdeže! PR článek na web Plachty Štěpáník o  stínících plachtách bych si klidně napsal znovu.   

Blog – ložiska in-line bruslí

Druhá srdcovka pro Bauer, tentokrát o ložiskách do kolečkových bruslí. Specifické, ale pro současné i budoucí zákazníky užitečné čtení

Sociální sítě – pořádání eventů

Pro eventovku AV MEDIA EVENTS chystám kromě blogů a dalších textů také obsah na sociální sítě Facebook, Instragram nebo LinkedIn. 

Tiskovka – kamerový systém

Tisková zpráva o inteligentních kamerových systémech systémech TORLIN oslovila řadu médií. Vyšla na několika webech s velkou návštěvností.

Web – internetová televize

Kuki je jednou z nejoblíbenějších internetových televizí v Česku i na Slovensku, má už před 50 tisíc předplatitelů. Také pro ni jsem textoval webové stránky.    

Blog – elektrické spotřebiče

I pro velký průmysl je zábava psát. Poskytovatel elektřiny a plynu Epet čtenářům na svém blogu dává praktické rady. Přiložil jsem ruku k dílu!

Popis – 3D LED lampa

Pro e-shop Nakupino chystám spoustu produktových popisků. Jedním z nich byla také originální 3D LED lampa. Je libo jógu, víno či kytaru?

Web – fotbalová agentura

Textování webových stránek agentury Profisportovní? Moc příjemná zkušenost! S chlapci jsme se naladili na společnou vlnu a vše šlo jako po másle.   

Blog – online marketing

Občas si střihnu i marketingové téma. Tak třeba Martin Pšenica alias OnlineMarketak.cz ode mě dostal příspěvek na blog o měření návštěvnosti webu. 

Článek – bankovní identita

Bankovní identita v roce 2021 změnila život mnoha Čechům. Pro iD Bránu jsem o ní připravil článek pro všechny, kteří tuto novinku neznají.

Článek – příběh atletky

Texty s příběhem mě naplňují. Článek o Katce Korgerové na sportovní web LIFETV.cz k nim patří. Plný emocí, energie a inspirace. Mrkni na něj taky.  

Web – firma ezConvey

Firma plná technologií si zaslouží vymazlené texty na web. S lidmi z ezConvey jsem je ušil tak, aby byly jasné a srozumitelné.