Přeskočit na obsah

Mentoring pro copywritery ti ušetří stovky hodin chybování

Obecné kurzy a webináře o copywritingu jsou fajn, ale na mentoringu budeme od začátku do konce řešit tvé konkrétní a aktuální starosti. Ať nekupuješ zajíce v pytli, věnuji ti 20 minut nezávazné konzultace zdarma.

 • Nedaří se ti získávat nové klienty
 
 • Potřebuješ nelítostnou zpětnou vazbu ke svým textům
 
 • Netušíš, čím se odlišit od tisíců dalších copywriterů na trhu?
 
Tyto a řadu dalších problémů ti pomohu vyřešit v rámci mentoringu pro středně pokročilé i začínající „copíky“. Během 13 let v oboru jsem překonával podobné překážky jako ty. 
 

I já se kdysi na cestě světem psaní zaseknul. Rady zkušenějších mi ušetřily stovky hodin pokusů a omylů. 

2024-02_Ondrej-Martin-web-site-59
„Z mentoringu s Martinem jsem nadšená a a nebudu přehánět, když řeknu, že spolupráce předčila očekávání. Přizpůsobil se mým potřebám a požadavkům a od začátku do konce se mi věnoval naplno. Po 2 hodinách jeho vedení jsem o míle dál, hodně mi v rámci copywritingu rozšířil obzory. “

Helena Pokorná
Začínající copywriterka
„Chystal jsem newslettery a pár příspěvků na sociální sítě, ale přišlo mi, že to není ono. Poprosil jsem Martina o pomoc, aby mi k textům dal zpětnou vazbu a konstruktivní kritiku. Přímo v dokumentu mi vypsal několik konkrétních doporučení, jak mail i příspěvky vylepšit. Na výsledku to šlo hodně poznat.“

Lukáš Srnec
Pokročilý freelance copywriter
„Nejvíc oceňuji, jak Martin pracuje s publikem. Dobře reaguje na jeho dynamiku, na odpovědi i dotazy. Vycítí, když lidi nerozumí jeho otázce, a dovede ji přeformulovat.“
Radka Loukotová
Copywriterka a redaktorka, Magistrát města Brna

Za peníze píšu od 14 let. Vypadalo to, že mám umetenou cestičku k úspěchu. Ale...

 

…když jsem se po letech zaměstnání na pozicích redaktora a obsahového markeťáka chtěl stát copywriterem na volné noze, přišel zádrhel.

Dohnal mě strach. I když jsem si tehdy copywritingem už 2 roky přivydělával na vedlejšák, chyběla jistota, že o mě na trhu bude dlouhodobě zájem. Navíc mi nikdo nedával kvalitní zpětnou vazbu k textům.

Jak si vybudovat portfolio stálých klientů? Kde se mám prodávat, abych byl někoho zaujal? Bez odpovědí na tyto a desítky dalších otázek jsem nebyl schopný udělat zásadní krok a stát se copywriterem na volné noze.

Ke klíčovému rozhodnutí mě popostrčily až rady zkušenějších lidí z oboru. Dnes už vím, že bych to bez nich nezvládl. I proto teď podávám pomocnou ruku v podobě mentoringu středně pokročilým a začínajícím copywriterům.

 

Mentoring ti pomůže také v případě, že:

 • Už nějakou dobu s psaním přešlapuješ na místě a nevíš, jak dál
 • Váháš, jestli jsou tvé texty dostatečně kvalitní
 • Nevíš, kde se jako copywriter dál vzdělávat
 • Neumíš se prodat
 • Chceš se naučit psát konkrétní typy textů
 • Potřebuješ pomocnou ruku při tvorbě webu nebo online portfolia
 • Netušíš, kolik si za své služby účtovat
 • Máš psaní nad hlavu a potřebuješ vylepšit svůj time management
 • Chceš se stát copywriterem na volné noze a nevíš, kde začít
 • Potřebuješ najít svou specializaci
 • Neumíš správně pracovat s kritikou od klientů
 • Pereš se s osamělostí při práci
 • Tápeš s návrhem nových služeb pro klienty

Chceš jednorázově popostrčit, nebo dlouhodobě vést?

Ještě před objednávkou ti věnuji 20 minut nezávazné online konzultace zdarma. Během ní zjistíme, jak si navzájem lidsky sedíme. Je jen na tobě, jestli se pak pustíme do spolupráce, nebo ne. 

Jednou a dost

2 hodiny mentoringu

Balíček Jednou a dost si vyber, pokud potřebuješ vyřešit jednorázovou záležitost (např. zpětná vazba k textu, pomoc s tvorbou portfolia nebo tipy, jak se dál vzdělávat v copywritingu). V případě potřeby mentoring rozšíříme o další hodiny.

1 390 Kč

Kouknem na to

10 hodin mentoringu

Nejoblíbenější balíček Kouknem na to je ideální, když máš obsáhlejší problém, kvůli kterému je třeba se potkat víckrát (např. práce na sebepropagaci, odlišení se od konkurence, strategie pro získávání klientů nebo hodnocení více textů).

6 490 Kč

Fokus

20 hodin mentoringu

Balíček Fokus v sobě ukrývá intenzivní mentoring. Využiješ ho, když potřebuješ dlouhodobě vést s psaním textů, vytvářením osobní značky, cenotvorbou nebo při přechodu na volnou nohu. Od začátku nastavíme strategii, které se budeme držet.

11 990 Kč

Jak mentoring probíhá?

1. Úvodní seznámení na bezplatné schůzce

Nejprve prohodíme pár slov na 20minutovém online hovoru, který máš zdarma. Teprve na jeho základě se rozhodneš, jestli se ode mě necháš vést. Věřím totiž, že mentoring může fungovat, jen když budeme na stejné vlně a lidsky si sedneme. 

2. Rozjedeme to

Na úvod si podrobně vyslechnu, s čím potřebuješ pomoci, zanalyzuji tvou situaci a zeptám se, jaká jsou tvá očekávání od mentoringu.

3. Vytyčení cílů

Stanovíme si cíl mentoringu a navrhnu ti, jak ho dosáhnout. Buď půjde o jednorázové řešení (v případě balíčku Jednou a dost), nebo pro tebe vytvořím individuální plán na míru, kterého se budeme po celou dobu držet (balíčky Kouknem na to a Fokus).

4. Zapracujeme na výsledcích

Začneš pracovat na vytyčeném cíli a já ti budu po celou dobu k ruce. Dám ti zpětnou vazbu, zodpovím jakékoliv otázky a celkově tě „za ruku“ provedu řešením problému.

5. Vyhodnocení

Na závěr si uděláme vyhodnocení, jak ti mentoring pomohl a jestli jsme společně dosáhli vytyčených cílů.

Jsem copywriter na volné noze a píšu více než 13 let.

Mám za sebou studium žurnalistiky na Univerzitě Palackého v Olomouci a léta jsem dělal redaktora tištěných i online médií.

Od roku 2019 připravuji texty pro desítky malých i velkých značek z oblasti IT, technologií, e-commerce nebo sportu. Napsal jsem knihu Do New Yorku za hokejem a s webdesignerem Ondrou Pospíšilem pořádám workshop Tvorba webu pro marketéry a podnikatele.Co jsem zač?

Martin Schwarz
Copywriter s 13 lety praxe

Vyplň nezávaznou poptávku a můžeme začít

Odeslání formuláře tě k ničemu nezavazuje. Vyplň své údaje, vyber si balíček mentoringu a případně přidej krátkou zprávu. Co nejdřív ti odepíšu a probereme podrobnosti.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Odpovědi na časté otázky k mentoringu pro copywritery

  Ano. Abychom oba zjistili, jestli si navzájem lidsky sedíme, věnuji ti 20 minut konzultace zdarma. Pak už bude jen na tobě, jestli se ode mě necháš mentorovat, nebo ne.

  Mentoring probíhá primárně online prostřednictvím videohovorů. Budeš-li však chtít, můžeme se domluvit i na osobních setkáních.

  Ano, pracuji se středně pokročilými i začínajícími copywritery.

  Jakmile si společně odsouhlasíme objednávku konkrétního balíčku, pošlu ti na e-mail fakturu na celou smluvenou částku. Po jejím uhrazení už mentoring rozjedeme naplno.

  Všechny balíčky mentoringu jsou platné po dobu 6 měsíců od zaplacení.

  Záleží jen na naší společné domluvě. Dny i časy mentoringu se ti pokusím maximálně přizpůsobit.