Přeskočit na obsah

30minutová online konzultace

Za 599 Kč získáš užitečné rady ke svým textům nebo obsahu

Zasekl ses při psaní a  chceš popostrčit? Nebo potřebuješ rychlou zpětnou vazbu ke svým textům? Využij mou copywriterskou pohotovost v podobě online konzultace.

Za 599 Kč ti budu na videohovoru 30 minut k ruce se vším ohledně textů, obsahu a PR. A když ti půlhodina nebude stačit? Tak schůzku jednoduše prodloužíme.

video_hovor

S čím ti poradím

S tvorbou jakéhokoliv textu – od blogového článku přes tiskovou zprávu, PR článek a newsletter až po texty na web nebo příspěvky na sociální sítě (LinkedIn, Facebook, Instagram). Pokud už máš texty napsané a chceš je vyšperkovat, rád ti k nim dám zpětnou vazbu. Kromě toho se mnou můžeš konzultovat obsahovou strategii a PR aktivity své značky.

Pro koho to je?

Pro podnikatele na volné noze, marketingové pracovníky firem, ale i začínající copywritery, kteří potřebují popostrčit a získat zpětnou vazbu ke svým textům. Není důležité, co přesně děláš a jak dlouho píšeš nebo tvoříš obsah – pomáhám začátečníkům i pokročilým. A když to budeš chtít vzít ve velkém, připravím ti školení copywritingu na míru.

Jak to proběhne

Přes formulář si objednáš 30minutovou online konzultaci a já ti objednávku co nejdřív potvrdím e-mailem. Následně společně dohodneme termín a čas konzultace. Hned potom ti pošlu odkaz na videhovor  přes platformu Google Meet. Když ale budeš chtít, rád se s tebou spojím i pomocí jiné aplikace na online hovory (například Microsoft Teams).

 

Jsi tady správně, pokud…

  • Potřebuješ rychle poradit, jak napsat různé typy textů
  • Nemáš čas na dlouhé školení a vyhovuje ti online konzultace
  • Máš texty napsané, ale potřebuješ k nim zpětnou vazbu
  • Chceš poradit s PR aktivitami nebo tvorbou obsahu
 
čtení-s logem

Na co se k online konzultaci často ptáte

Ideálně krátký seznam otázek, na které se chceš ke svému problému zeptat. Pokud potřebuješ zpětnou vazbu k textům, pak mi tento text zašli předem na e-mail a já si ho ještě před konzultací projdu.

30minutová konzultace stojí 599 Kč. Delší konzultace naceňuji individuálně.  

Ano, v takovém si případě se s předstihem domluvíme na termínu a místě osobní konzultace. 

Ano, pro firmy a podnikatele pořádám školení copywritingu a psaní na míru. Více informací najdeš zde.