Přeskočit na obsah

Copywriter Brno

Blogy, texty na web, PR články, texty na sociální sítě nebo newslettery nejen pro Brňáky

 

Martin Schwarz, těší mě. Jsem copywriterkterý píše pro firmy z oblasti IT, technologií nebo financí, ale i pro sportovní projekty. Pomocí kvalitních textů klientům přihrávám nové zákazníky a pracuji pro ně také na a obsahových strategiích.

 • Dlouhodobá spoluprace s klienty z Brna i celé ČR 
 • 13 let zkušeností
 • Copywriting se zaměřením na SEO
 • Setkat se můžeme v Brně, nebo kdykoliv online
copywriter brno

Když se nechceš trápit s blogy, PR články, e-maily a dalšími texty. 

Když chceš web, který prodává  a dá ti náskok před konkurencí. 

Když jsi copywriter, už nějakou dobu přešlapuješ na místě a nevíš, jak dál.

Když potřebuješ obsah, který ti ušetří velké peníze za reklamu.

Když chceš okamžitě zaujmout média, širokou veřejnost i zákazníky.  

 

Napíšu pro tebe například…

 • Blog
 • Texty na web
 • Newsletter
 • Tiskovou zprávu
 • PR článek
 • Příspěvek na sociální sítě
 •  E-book
 • Slogan

 

2

Ať už potřebuješ copywriting v Brně, nebo jinde, napiš mi, na čem chceš zapracovat. Zašlu ti nezávazné nacenění. 

Klienti nejen z Brna, kteří už se mnou zaskórovali

Web – internetová televize

Kuki je jednou z nejoblíbenějších internetových televizí v Česku i na Slovensku, má už před 50 tisíc předplatitelů. Textoval jsem pro ni webové stránky.  

Newsletter – dárky pro klienty

Newslettery svým klientům tvořím několikrát týdně, například Intelsolu. Tento se věnoval včasnému objednání vánočních dárků pro zákazníky.

Poradna pro Moolbike

Obsah s radostí tvořím i pro Moolbike, prodejce cyklistického vybavení. V tomto případě jde o příspěvek do sekce Poradna na webu.

Článek – deverzifikace investic

Nejsou Brňáci, ale to vůbec nevadí! Investownu kromě příspěvků na sociální sítě nebo textů na web dodávám i blogové články.  

Výsledky práce pro brněnské firmy

copywriting brno

Úspěch na Googlu aneb copywriting pro netbox

Přední pozice na Googlu s blogovými články brněnské firmy.

Brněnské společnosti netbox dlouhodobě chystám texty pro blog i na web. Například článek „Jak funguje optický kabel“ se během několika týdnů podařilo v Googlu dostat na první dvě pozice, a to na často hledané klíčové slovo „optický kabel“. 

Díky blogům navíc návštěvníci webu získávají užitečné informace o tom, jak funguje optické připojení nebo zařízení jako router a switch. V textech pro netbox se věnuji také internetové bezpečnosti.

 

Co o mně říkají

„S Martinem jsme spolupracovali na textování webu intelsol.cz a nastavování nového tónu komunikace. Vše probíhalo nad míru hladce. Zkušeností s copywritery mám řadu a spolupráce s Martinem je rozhodně nejlepší, se kterou jsem se setkala.“
Veronika Tomečková
Intelsol s.r.o.
„Pro náš e-shop Martin připravoval několik textů, ať už se jednalo o texty pro SEO, produktové popisy nebo blogy. Byl samostatný, velice proaktivní a hlavně dodržoval veškeré termíny. Spolupráci s ním určitě plánujeme i do budoucna a ostatním ji doporučuji.“
Marek Nový
e-shop Cannavea
„Martin nám pomáhá s obsahem pro sociální sítě a web. Jeho schopnost plánovat příspěvky podle aktuálních trendů a potřeb našeho projektu zlepšila komunikaci k cílové skupině. Díky jeho pečlivé práci se zvýšila kvalita našeho obsahu.
Jana Slusarčková
JS-FYZIO
„Když mi od Martina přišly první texty, má reakce byla: „Tak to je pecka!“. Potěšil mě jeho pečlivý přístup k práci a to, že ji odevzdává v termínu, často ještě dlouho před ním. Už u textování našeho webu šlo poznat, že svému oboru dokonale skvěle rozumí.“
Ondřej Hubáček
For3Dtisk
„S Martinem už spolupracuji řadu let, dělá pro mé klienty texty na web i další copywriting. Nejvíc si vážím jeho samostatnosti a pečlivého dodržování termínů. Stačí mu říct představu a sám si vše připraví, dohledá a vždy navrhne nejlepší možné řešení.“
Jakub Kolařík
Grafik na volné noze
„S panem Schwarzem jsme spolupracovali na projektech pro významné klienty, například Lomax nebo Notino. Oceňuji především bleskovou komunikaci a kvalitu výstupu. Jeho texty vždy perfektně vystihnou náladu videa. Doporučuji.“
Jiří Ozdobinski
MadMenMedia
„Znám Martina už od doby, kdy studoval na střední průmyslové škole. Je pečlivý a svědomitý, pro naši společnost eSports.cz napsal spoustu kvalitních textů, napsal velmi poutavou knihu o cestě do Spojených států a je to i velmi přátelský a příjemný člověk.“
David Schlegel
eSports.cz, s.r.o.
„Martin se výborně zhostil témat s online marketingem pro můj web a naplnil předpoklady spolupráce. Je kreativní a flexibilní psavec, který se umí vžít do role cílové skupiny, což je u marketingových textů potřeba více než jinde. Spokojenost!“
Martin Pšenica
OnlineMarketak.cz
„Martin mě zaujal hned svou zkušební prací pro naši agenturu Effectix, v níž prokázal širokou orientaci v hokejové tematice. Text navíc zabalil do líbivého, ale zároveň inteligentního stylu. Je to nejen skvělý textař, ale také pozitivní a ochotný člověk.“
Roman Čelechovský
Effectix.com
„Martina jsem oslovila s poptávkou otextování osobního webu k podnikání a z výsledku jsem upřímně nadšená. Texty jsou nápadité a úderné, posunuly celé webové stránky na úplně jinou úroveň. Spolupráci rozhodně doporučuji.“
Michaela Rybová
Webová grafička
„S Martinem je vždy příjemná spolupráce. Funguje jako hodinky, dbá na dodržení termínu a domluvy. Kromě toho má smysl pro tvorbu obsahu, který přináší výsledky. A to je to, co potřebuji. Za mne velmi schopný tvůrce obsahu a příjemný člověk.“
Vojtěch Váňa
CoffeeDigital
„Skvělá a rychlá komunikace s panem Schwarzem. Velice dobře rozumí prostředí kolem startupů a problémům, se kterými se firmy potýkají v rámci marketingové komunikace. Pro náš projekt eHelper odvedl kvalitní práci v podobě předělaného textu.“
Ondřej Teichmann
eHelper

Jak naše spolupráce proběhne

1. Poznáme se 

Potkat se můžeme osobně v Brně (například v některé z brněnských kaváren), ale klidně i online přes video. Ty mi osvětlíš svou představu, já navrhnu řešení. Plácneme si a spolupráce startuje!

3. Začnu na textech pracovat

Vezmu do ruky pero (tedy klávesnici) a rozjede krasojízdu. Neboj, celou dobu budeme v kontaktu, ať mohu splnit vše, co ti na očích uvidím.  

2. Nachytřím se

Potřebuji o tvém produktu vědět každý detail. Proč? Protože za kvalitními texty stojí důkladná příprava. Řekni mi svůj příběh a naservíruji ho čtenáři na zlatém podnose.

 4. Raduješ se z výsledku

Sladké finále. Společně doladíme detaily a pošleme obsah do světa. Hip, hip, hurá! Pak už jen čekáš, až se na tvůj web nebo sociální sítě pohrnou zákazníci z Brna i dalších měst.

 

Časté dotazy ke copywritingu Brno

Copywriting (blogy, texty na web, příspěvky na sociální sítě, tiskové zprávy nebo PR články) účtuji podle hodinové sazby 1 200 Kč/hodina. Když budeš chtít, zakázku ti předem nacením.

Pokud bys rád využil mé služby, napiš mi přes kontaktní formulář, nebo se mi rovnou ozvi na e-mail info@psavaruka.cz. Rád ti zodpovím jakékoliv dotazy. 

Abys zlepšil své texty napříč komunikací a aby ti tyto texty pomohly získat víc zákazníků. Pokud se spolu zaměříme na SEO, přivedeš k sobě na web spoustu neplacených návštěv z vyhledávačů.

Nejčastěji pracuji z domova, mezi lidmi v coworkingu nebo třeba v brněnských kavárnách. Zkrátka všude, kde je to aspoň trochu možné.

Psaní se věnuji od roku 2010, ale v Brně dělám copywriting teprve od roku 2020, kdy jsem se do jihomoravské metropole přestěhoval.

Ano, spolupracuji hned s několika klienty z Brna, převážně se jedná o firmy z oblasti IT a dalších technologických oborů.