Přeskočit na obsah

Copywriter Plzeň

Blogy, texty na web, PR články, texty na sociální sítě nebo newslettery nejen pro Plzeňáky

 

Martin Schwarz, těší mě. Jsem copywriterkterý píše pro firmy z oblasti IT, technologií nebo financí, ale i pro sportovní projekty. Pomocí kvalitních textů klientům přihrávám nové zákazníky a pracuji pro ně také na a obsahových strategiích.

 • Dlouhodobá spoluprace s klienty z Plzně i celé ČR 
 • 12 let zkušeností
 • Copywriting se zaměřením na SEO
 • Setkat se můžeme v Plzni, nebo kdykoliv online
copywriter brno

Když se nechceš trápit s blogy, PR články, e-maily a dalšími texty. 

Když chceš web, který prodává  a dá ti náskok před konkurencí. 

Když jsi copywriter, už nějakou dobu přešlapuješ na místě a nevíš, jak dál.

Když potřebuješ obsah, který ti ušetří velké peníze za reklamu.

Když chceš okamžitě zaujmout média, širokou veřejnost i zákazníky.  

 

Napíšu pro tebe například…

 • Blog
 • Texty na web
 • Newsletter
 • Tiskovou zprávu
 • PR článek
 • Příspěvek na sociální sítě
 • E-book
 • Slogan

 

2

Ať už potřebuješ copywriting v Plzni, nebo jinde, napiš mi, na čem chceš zapracovat. Zašlu ti nezávazné nacenění. 

Klienti nejen z Plzně, kteří už se mnou zaskórovali

Web – reklamní předměty

Firma Intelsol navrhuje i vyrábí reklamní a dárkové předměty. Při celkovém rebrandingu značky v roce 2022 jsem pro ni otextoval web.

Web – internetová televize

Kuki je jednou z nejoblíbenějších internetových televizí v Česku i na Slovensku, má už před 50 tisíc předplatitelů. Textoval jsem pro ni webové stránky. 

Popis – 3D LED lampa

Pro e-shop Nakupino chystám spoustu produktových popisků. Jedním z nich byla také originální 3D LED lampa. Je libo jógu, víno či kytaru?

PR služby pro blinkee.city

Nejsou Plzeňáci, ale to vůbec nevadí! Když se naskytla šance tvořit tiskové zprávy pro PR blinkee.city, nešlo odmítnout.

Co o mně říkají (ne)Plzeňáci

„S Martinem už spolupracuji řadu let, dělá pro mé klienty texty na web i další copywriting. Nejvíc si vážím jeho samostatnosti a pečlivého dodržování termínů. Stačí mu říct představu a sám si vše připraví, dohledá a vždy navrhne nejlepší možné řešení.“
Jakub Kolařík
Grafik na volné noze
„Pro náš e-shop Martin připravoval několik textů, ať už se jednalo o texty pro SEO, produktové popisy nebo blogy. Byl samostatný, velice proaktivní a hlavně dodržoval veškeré termíny. Spolupráci s ním určitě plánujeme i do budoucna a ostatním ji doporučuji.“
Marek Nový
e-shop Cannavea
„S Martinem jsme spolupracovali na textování webu intelsol.cz a nastavování nového tónu komunikace. Vše probíhalo nad míru hladce. Zkušeností s copywritery mám řadu a spolupráce s Martinem je rozhodně nejlepší, se kterou jsem se setkala.“
Veronika Tomečková
Intelsol s.r.o.
„Když mi od Martina přišly první texty, má reakce byla: „Tak to je pecka!“. Potěšil mě jeho pečlivý přístup k práci a to, že ji odevzdává v termínu, často ještě dlouho před ním. Už u textování našeho webu šlo poznat, že svému oboru dokonale skvěle rozumí.“
Ondřej Hubáček
For3Dtisk
„Martina znám už od doby, kdy studoval na střední průmyslové škole. Je pečlivý a svědomitý, pro naši společnost eSports.cz napsal spoustu kvalitních textů, napsal velmi poutavou knihu o cestě do Spojených států a je to i velmi přátelský a příjemný člověk.“
David Schlegel
eSports.cz, s.r.o.
„S panem Schwarzem jsme spolupracovali na projektech pro významné klienty, například Lomax nebo Notino. Oceňuji především bleskovou komunikaci a kvalitu výstupu. Jeho texty vždy perfektně vystihnou náladu videa. Doporučuji.“
Jiří Ozdobinski
MadMenMedia
„Martin mě zaujal hned svou zkušební prací pro naši agenturu Effectix, v níž prokázal širokou orientaci v hokejové tematice. Text navíc zabalil do líbivého, ale zároveň inteligentního stylu. Je to nejen skvělý textař, ale také pozitivní a ochotný člověk.“
Roman Čelechovský
Effectix.com
„Martin se výborně zhostil témat s online marketingem pro můj web a naplnil předpoklady spolupráce. Je kreativní a flexibilní psavec, který se umí vžít do role cílové skupiny, což je u marketingových textů potřeba více než jinde. Spokojenost!“
Martin Pšenica
OnlineMarketak.cz

Jak naše spolupráce proběhne

1. Poznáme se 

Potkat se můžeme osobně v Plzni, ale klidně i online přes video. Ty mi osvětlíš svou představu, já navrhnu řešení. Plácneme si a spolupráce startuje!

3. Začnu na textech pracovat

Vezmu do ruky pero (tedy klávesnici) a rozjede krasojízdu. Neboj, celou dobu budeme v kontaktu, ať mohu splnit vše, co ti na očích uvidím.  

2. Nachytřím se

Potřebuji o tvém produktu vědět každý detail. Proč? Protože za kvalitními texty stojí důkladná příprava. Řekni mi svůj příběh a naservíruji ho čtenáři na zlatém podnose.

 4. Raduješ se z výsledku

Sladké finále. Společně doladíme detaily a pošleme obsah do světa. Hip, hip, hurá! Pak už jen čekáš, až se na tvůj web nebo sociální sítě pohrnou zákazníci z Plzně i dalších měst.

 

Časté dotazy ke copywritingu Plzeň

Copywriting (blogy, texty na web, příspěvky na sociální sítě, tiskové zprávy nebo PR články) účtuji podle hodinové sazby 1 200 Kč/hodina. Když budeš chtít, zakázku ti předem nacením.

Abys zlepšil své texty napříč komunikací a aby ti tyto texty pomohly získat víc zákazníků. Pokud se spolu zaměříme na SEO, přivedeš k sobě na web spoustu neplacených návštěv z vyhledávačů.

Nejčastěji pracuji z domova, mezi lidmi v coworkingu nebo třeba v brněnských kavárnách. Zkrátka všude, kde je to aspoň trochu možné.

Ano, v minulosti jsem spolupracoval i s klienty z Plzně.