Přeskočit na obsah

Psaní článků na zakázku

Blogy, PR články, tiskové zprávy, newslettery i texty sociální sítě. Řeším také SEO 

Martin Schwarz, těší mě. Jsem copywriterkterý píše články na zakázku. Dělám maximum, aby se texty líbily nejen čtenářům, ale také vyhledávačům, proto kladu důraz na SEO. Pomocí propracovaných článků klientům přihrávám nové zákazníky. 

 

 • Texty na zakázku pro klienty z celé České republiky
 • 13 let zkušeností
 • Blogy, PR články nebo tiskové zprávy se zaměřením na SEO
 • Setkat se můžeme v BrněOlomouciPrazeOstravě, ale i online
copywriter brno

 

Na zakázku pro tebe napíšu různé druhy textů, mimo jiné:

 • Blog
 • Texty na web
 • Newsletter
 • Tiskovou zprávu
 • PR článek
 • Příspěvek na sociální sítě
 •  E-book
 • Slogan

 

Klienti, kteří už se mnou zaskórovali

Blog pro Bauer

Jak vybrat hokejku dítěti? Na to jsem se zaměřil v blogu pro Bauer, velkou značku prodávající hokejové i jiné sportovní vybavení.

 PR článek – průmysl

 tisku.  Společnost Ardon nabízí mimo jiné ochranné pomůcky na práce všeho druhu. Byla radost pro ni připravit PR článek určený k propagaci v médiích.

Newsletter – pořádání eventů

Organizace živých i online konferencí a dalších akcí je umění. Pro klienty AV MEDIA EVENTS o tom píšu pravidelné newslettery. 

Tiskovka pro blinkee.city

Sdílená mobilita je mé oblíbené téma. Když se naskytla šance tvořit tiskové zprávy pro PR aktivity blinkee.city, nešlo odmítnout.

Co o mně říkají klienti, pro které píšu texty na zakázku

„Když mi od Martina přišly první texty, má reakce byla: „Tak to je pecka!“. Potěšil mě jeho pečlivý přístup k práci a to, že ji odevzdává v termínu, často ještě dlouho před ním. Už u textování našeho webu šlo poznat, že svému oboru skvěle rozumí.“
Ondřej Hubáček
For3Dtisk
„Martin mě zaujal hned svou zkušební prací pro naši agenturu Effectix, v níž prokázal širokou orientaci v hokejové tematice. Text navíc zabalil do líbivého, ale zároveň inteligentního stylu. Je to nejen skvělý textař, ale také pozitivní a ochotný člověk.“
Roman Čelechovský
Effectix.com
„Za agenturu Profisportovní mohu spolupráci s Martinem vřele doporučit, popravdě předčila očekávání. Při textování webu i psaní článků a hráčských profilů odvedl profesionální práci a líbilo se nám, že celou dobu výborně komunikoval.“
Petr Fukan
Profisportovní s.r.o.
„Martin se výborně zhostil témat s online marketingem pro můj web a naplnil předpoklady spolupráce. Je kreativní a flexibilní psavec, který se umí vžít do role cílové skupiny, což je u marketingových textů potřeba více než jinde. Spokojenost!“
Martin Pšenica
OnlineMarketak.cz

Jak spolupráce na článku proběhne

1. Poznáme se 

Potkat se můžeme osobně, ale klidně i online přes video. Ty mi osvětlíš svou představu, já navrhnu řešení. Plácneme si a spolupráce startuje!

3. Začnu na článcích pracovat

Vezmu do ruky pero (tedy klávesnici) a rozjede krasojízdu. Neboj, celou dobu budeme v kontaktu, ať mohu splnit vše, co ti na očích uvidím.  

2. Nachytřím se

Potřebuji o tvém produktu vědět každý detail. Proč? Protože za kvalitními články stojí důkladná příprava. Řekni mi svůj příběh a naservíruji ho čtenáři na zlatém podnose.

 4. Raduješ se z parádního článku

Sladké finále. Společně doladíme detaily a pošleme obsah do světa. Hip, hip, hurá! Pak už jen čekáš, až se na tvůj web nebo sociální sítě pohrnou zákazníci.

Psaní článků na zakázku – časté dotazy

Ano, věnuji se jak článkům na blogy, tak i do časopisů, novin nebo do firemních katalogů. Stačí mi říct svou představu, probereme detaily a já se o vše postarám.

Práci na článcích účtuji dle hodinové sazby  1 200 Kč/hodina. Doba tvorby textu závisí například na náročnosti tématu nebo na tom, kolik času budu potřebovat na rešerši.

Píšu jak z domova, tak z kaváren nebo z brněnského coworkingu ImpactHub. 

Psaní jako takovému se věnuji od svých 14 let, copywritingu a psaní článků na zakázku od roku 2017.